Drukarnia SERIKON

Opakowania z nadrukiem

SERIO I   KONKRETNIE

Poznaj naszą ofertę opakowań reklamowych

Produkcja opakowań reklamowych

Opakowania z nadrukiem to znakomita okazja do tego aby być dobrze zapamiętanym przez swoich klientów.

Opakowania z nadrukiem to jeden z najlepszych sposób promocji swojej firmy. 

To odpowiedni sposób, by pozostać w pamięci klientów na dłuższy czas. Możesz nadrukować swoje logo, czy dane kontaktowe i sprawić, by Twoi klienci do Ciebie wracali po więcej. Za każdym razem gdy będą sięgali po opakowanie z twoim produktem, będą widzieli twoje logo, dane kontaktowe i inne informacje oraz utrwalali te informacje w swoim umyśle.

Sprzyja to również zwiększeniu lojalności twoich klientów. Sprawdzony produkt w opakowaniu z nadrukiem powiązanym z twoją marką sprawi, że gdy będą znów potrzebować ten produkt, to wrócą właśnie do ciebie, ponieważ to właśnie twoją firmę będą pamiętać.

Czas zadbać o lojalność klientów i wyróżnić się w tłumie. Opakowania z tektury litej pomogą ci to osiągnąć.

Opakowania z nadrukiem to idealny sposób, by zwiększyć rozpoznawalność twojej marki. Opakowania z logo firmy to czytelny sygnał dla odbiorcy, że nie ma do czynienia z tzw. „firmą krzak” działającą od miesiąca w blaszaku na tyłach posesji. To wyraźny komunikat, że otrzymał właśnie przesyłkę od profesjonalistów o ugruntowanej pozycji na rynku, podchodzących rzetelnie do prowadzonej działalności.

 

Opakowania z nadrukiem

Parametry opakowań
  • Oferujemy Państwu druk najwyższej jakości opakowania z nadrukiem (opakowania z tektury litej)
  • Drukiem opakowań zajmujemy się od 30 lat i mamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie
  • Opakowania z nadrukiem, drukujemy na 5 kolorowej maszynie Heidelberg CD 102-5+L z wieżą lakierującą w formacie B1
  • Wycinamy na pełnoformatowej sztancy płaskiej z sekcją rozbierającą – Brausse
  • Wydrukowane i wycięte kartoniki zależnie od potrzeb kleimy na automatycznej składarko-sklejarce
  • Odbiorcami naszych opakowań są między innymi firmy z branży spożywczej, farmaceutycznej oraz kosmetycznej

Opakowania z nadrukiem w różnych rozmiarach

Niezależnie od tego co oferujesz, przygotujemy odpowiednie opakowanie z nadrukiem, który idealnie sprawdzi się w Twojej firmie. Pewnie niejednokrotnie widziałeś opakowania na pizzę, czy na wino ozdobione logo firmy i kontaktem – Twoja firma również może być promowana w ten sposób. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my wykonamy odpowiednie opakowania dla Ciebie. Każde opakowanie z nadrukiem, które tworzymy ma swój indywidualny styl. Jest unikatowe. Sprawi to że twoja firma lub produkt będą dawały niezapomniane wrażenie.

Opakowania z nadrukiem w drukarni Serikon powstają z wielką dbałością o ich jakość. Dobrze zabezpieczymy twoje produkty w czasie transportu.

Ważną rolę odgrywa kształt i konstrukcja samego opakowania z nadrukiem – zarówno układ bryły, jak i wewnętrzny układ warstw. Odpowiednia budowa zapewnia możliwość swobodnego i bezpiecznego zamknięcia opakowania oraz jego ponownego otwarcia.

Wykonujemy opakowania z tektury litej o dowolnej kolorystyce, dodatkowo możemy ją pokryć lakierem ochronnym: błyszczącym lub żelowym, podnoszącym walory użytkowe i estetyczne. Stosowanie techniki nadruku to: druk offsetowy (maksymalny rozmiar 1020×720). Dobór kolorów wg życzenia klienta wg wzornika Pantone, po indywidualnych ustaleniach.

Zobacz na prezentacjach wideo jak są tworzone nasze opakowania

Opakowania z nadrukiem

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue