Drukarnia SERIKON

Notesy reklamowe

SERIO I   KONKRETNIE

Poznaj naszą ofertę notesów

Notesy reklamowe

Notes – narzędzie dostępne dla każdego i przydatne każdemu. Niezależnie czy jesteś zabieganym przedsiębiorcą, prezesem, artystą, uczniem, pracownikiem biurowym czy specjalistą, notes przyda ci się zawsze. Notesy wbrew opiniom nie wyszły z mody i nadal są jednym z najczęściej kupowanych akcesoriów biurowych i osobistych. A skoro notes jest użyteczny i praktyczny, staje się idealnym nośnikiem reklamowym. Warto zatem go wykorzystać właśnie w tym celu!

Notes reklamowy to nic innego jak klasycznie wyglądający notes, z tym, że powierzchnię okładki notesu reklamowego wykorzystujemy do nadrukowania logo, ciekawej grafiki nawiązującej do naszej firmy czy przekazu reklamowego. Notes reklamowy zachowuje swoje wszystkie walory użytkowe i dodatkowo cieszy oko niebanalnym designem. Sprawdza się doskonale w roli niezobowiązującego prezentu – dla klientów, kontrahentów, pracowników czy bliskich nam osób.

Jakie zalety mają notesy reklamowe?

Najważniejszą zaletą notesów reklamowych jest ich praktyczność i poręczność. Notes możemy zabrać ze sobą wszędzie i wykorzystywać do robienia drobnych zapisków, idealnie sprawdzi się w roli notatnika biurowego czy podróżnego, dziennika, do nauki słówek języka obcego czy notowania pomysłów.

Niewątpliwą zaletą notesów reklamowych jest także ich relatywnie niska cena w porównaniu do innych gadżetów reklamowych, a przy tym zyskujemy pewność, że przyda się obdarowanemu. Fakt, że na notesie reklamowym możemy nadrukować grafiki nawiązujące do naszej firmy sprawia, że użytkownik ma z nimi kontakt przy każdej okazji korzystania z notesu – a to ma ogromny walor marketingowy.

Jakie notesy reklamowe oferujemy?

Nasza drukarnia w produkcji notesów reklamowych specjalizuje się od lat, dlatego w ofercie posiadamy szeroki asortyment zarówno formatów, jak i papieru, okładek, uszlachetnień i opcji dodatkowych.

Oferowane przez nas notesy reklamowe wyróżnia wyjątkowa dbałość o szczegóły, najwyższej jakości druk cyfrowy lub offsetowy oraz możliwość dowolnego wyboru uszlachetnień okładki. Możemy także zaproponować szereg dodatków do notesów reklamowych w postaci mikroperforacji kartek, gumek do zamykania notesu, długopisów reklamowych i wielu innych.

Dodatkowo nasi zdolni graficy służą pomocą w przygotowaniu grafiki która jest potem nadrukowana na notes reklamowy, która z pewności przykuje uwagę każdego użytkownika.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue