Drukarnia SERIKON

Akcesoria biurowe i reklamowe

SERIO I   KONKRETNIE

Poznaj naszą ofertę akcesoriów biurowych i reklamowych

W naszej drukarni tworzymy niesamowite rzeczy. Jednymi z najpopularniejszych artykułów, które nasi klienci zamawiają to artykuły biurowe, które często służą jako artykuły promocyjne.

Każdy produkt może być indywidualnie personalizowany pod potrzeby klienta, dzięki czemu może działać bardzo skutecznie jako reklama, jak i być pożyteczny w pracy biurowej.

Podkład z klipsem zamykany

Podkłady do pisania są niezbędne w takich miejscach jak magazyny czy centra logistyczne, lecz używa się ich również czasami w biurze. Najważniejszy ich cel to poprawienie komfortu notowania i pisania. Nie zawsze mamy w pobliżu miejsce, w którym możemy spokojnie poukładać dokumenty i tworzyć notatki. 

Podkład z klipsem pozwoli nam utrzymać dokumenty w jednolitym porządku, a z racji tego, iż nasz podkład jest również zamykany, będą one zabezpieczone przed uszkodzeniem.

Segregatory firmowe

Porządek musi być. Segregatory to element niezbędny w każdym biurze. Pomogą nam utrzymać porządek w dokumentach i wszystkie je posegregować. Jednocześnie jest to wspaniałe narzędzie marketingowe. Tworząc spersonalizowany segregator z logiem i grafiką, możemy stworzyć sobie reklamę na lata. 

Każdy kto sięgnie po segregator zobaczy logo i nazwę twojej firmy i stale, regularnie te logo będzie się utrwalało.

Niezawodna i tania reklama twojej marki.

Podkładka z klipsem

Niemal identyczny produkt z podkładką zamykaną, z tą różnicą, iż tutaj nie mamy zabezpieczenia dokumentów przed uszkodzeniem. Ta podkładka się nie zamyka, więc jej zaletą jest bardzo szybki dostęp do dokumentów, lecz mogą one ulec uszkodzeniu w czasie pracy.

Podkłady na biurko

Użyteczny do notowania podkład na biurko, spersonalizowany pod twoje potrzeby, pomoże ci notować najważniejsze rzeczy i zawsze mieć notatki pod ręką. Jednocześnie jeśli taki podkład podarujesz swojemu klientowi, będzie on na biurku stale widział twoje logo, za każdym razem gdy będzie coś notował lub spoglądał na kalendarz. 

Teczka reklamowa

Teczka reklamowa jest najpopularniejszym produktem personalizowanym dla firm. Używana niemal w każdej branży, pożyteczna do przechowywania dokumentów. 

Wyobraź sobie o ile lepiej wygląda sytuacja, gdy zamiast umowy czy faktury w zwykłej formie papierowej, wręczasz klientowi teczkę z twoim logiem, grafiką, adresem a w niej dokumenty, które mu przekazujesz. Świadczy to o profesjonaliźmie firmy, o jej prestiżu.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue