Drukarnia SERIKON

Boksy plastikowe

SERIO I   KONKRETNIE

Poznaj naszą ofertę boksów plastikowych

Odpowiednie urządzenie miejsca pracy jest szczególnie ważnym elementem, jeżeli chodzi o wydajność. To dzięki najpotrzebniejszym akcesoriom biurowym wszelkie ważne sprawy mogą być wykonywane bez przeszkód. Przykładem takich przedmiotów są boksy plastikowe na karteczki. Przydają się podczas pracy, ale także w domu. Jakie są ich zalety?

Boksy plastikowe na karteczki to nieodłączny element każdego biura. Przydają się wszędzie tam, gdzie np. podczas rozmowy telefonicznej musimy szybko coś zapisać. Nie każdy posiada pełne zaufanie do swojej pamięci, która podczas wykonywania wielu zadań naraz bywa zawodna. Uniwersalna konstrukcja boksów plastikowych sprawia, że dopasują się do każdego stylu wnętrza, a prostota użytkowania na pewno przypadnie do gustu każdemu, kto zawsze ma dużo na głowie.

Boksy plastikowe z etykietą – zalety

Praktyczne i niezastąpione. Większość pracowników biurowych nie wyobraża sobie bez nich pracy. Dzięki wypełnieniu karteczkami możliwe jest spisanie koniecznych do realizacji zadań na konkretny dzień, ważnych numerów telefonów oraz innych istotnych informacji.

W biurze służą przede wszystkim organizacji pracy, a czasami nawet są jej podstawą. Potrafią znacznie ułatwić codzienne funkcjonowanie, a dzięki prostej w użyciu konstrukcji mogą być umieszczane w zasięgu wzroku tak, aby nie zapomnieć o najważniejszych sprawach. Po wykonaniu danego zadania notatkę szybko możemy wyrzucić do kosza.

Boksy plastikowe dodatkowo pełnią rolę organizacyjną i reprezentacyjną. Prosty kształt oraz uniwersalny wygląd będzie pasował do każdego miejsca pracy.

Boksy plastikowe z karteczkami – przydatne również w domu

Plastikowe boksy na karteczki mogą okazać się niezwykle przydatne także w domu. Ile razy potrzebny był Ci kawałek kartki podczas rozmowy przez telefon? Lekkie i tanie karteczki biurowe są właśnie do tego stworzone! Nieraz występuje sytuacja, w której chcemy szybko coś zanotować – listę zakupów, pilne sprawy do zrobienia, czy przekazanie informacji pozostałym domownikom.
Boksy plastikowe z karteczkami wprost stworzone są do sporządzania i przekazywania szybkich notatek. 

Z pewnością docenisz ich funkcjonalność zaraz po zakupie.

Produkowane przez nas boksy plastikowe z etykietą to produkty najwyższej jakości, trwałe i funkcjonalne. Nadruk w postaci logo firmowego, chwytliwego sloganu reklamowego, ciekawy design i kolorystyka wpływają na ich użyteczność również w aspekcie promocji firmy, jej usług czy produktów.

Tego typu boksy doskonale sprawdzą się w roli podarunków dla klientów, kontrahentów czy podmiotów współpracujących. Są nie tylko miłym gestem, ale produktem niezwykle użytecznym w codziennym funkcjonowaniu i organizacji pracy.

Boks plastikowy z podwójną ścianką i etykietą pomiędzy ściankami

  • Kartki: papier offset 80g, druk offsetowy, full kolor, Pantone lub HKS
  • Etykieta: kreda 135g, druk cyfrowy
  • Pakowanie: każda sztuka jest pakowana w folię termokurczliwą
  • Dostępne formaty – szerokość / wysokość / głębokość (mm): 100 x 100 x 100
Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue