NOTESY REKLAMOWE

Notes - narzędzie dostępne dla każdego i przydatne każdemu. Niezależnie czy jesteś zabieganym przedsiębiorcą, prezesem, artystą, uczniem, pracownikiem biurowym czy specjalistą, notes przyda ci się zawsze. Notesy wbrew opiniom nie wyszły z mody i jest to nadal jedno z najczęściej kupowanych akcesoriów biurowych i osobistych. A skoro notes jest użyteczny i praktyczny, staje się idealnym nośnikiem reklamowym. Warto zatem go wykorzystać właśnie w tym celu!

Notesy reklamowe

Notes reklamowy to nic innego jak klasycznie wyglądający notes, z tym, że powierzchnię okładek notesu reklamowego wykorzystujemy do nadrukowania logo, ciekawej grafiki nawiązującej do naszej firmy czy przekazu reklamowego. Notes reklamowy zachowuje swoje wszystkie walory użytkowe i dodatkowo cieszy oko niebanalnym designem. Sprawdza się doskonale w roli niezobowiązującego prezentu - dla klientów, kontrahentów, pracowników czy bliskich nam osób.

Jaki zalety mają notesy reklamowe?

Najważniejszą zaletą notesów reklamowych jest ich praktyczność i poręczność. Notes możemy zabrać ze sobą wszędzie i wykorzystywać do robienia drobnych zapisków, idealnie sprawdzi się w roli notatnika biurowego czy podróżnego, dziennika, do nauki słówek języka obcego czy notowania pomysłów. Wraca także moda na prowadzenie junk / art journal, co pomaga w pobudzaniu twórczej kreatywności, a do tego notes sprawdzi się wręcz idealnie.

Niewątpliwą zaletą notesów reklamowych jest także ich relatywnie niska cena w porównaniu do innych gadżetów reklamowych, a przy tym zyskujemy pewność, że przyda się obdarowanemu. Fakt, że na notesie reklamowym możemy nadrukować grafiki nawiązujące do naszej firmy sprawia, że użytkownik ma z nimi kontakt przy każdej okazji korzystania z notesu - a ma to ogromny walor marketingowy.

Jakie notesy reklamowe oferujemy?

Nasza drukarnia w produkcji notesów reklamowych specjalizuje się od lat, dlatego w ofercie posiadamy szeroki asortyment zarówno formatów, jak i papieru, okładek, uszlachetnień i opcji dodatkowych.
Oferowane przez nas notesy reklamowe wyróżnia wyjątkowa dbałość o szczegóły, najwyższej jakości druk cyfrowy lub offsetowy oraz możliwość dowolnego wyboru uszlachetnień w postaci folii, lakieru, soft-touch czy nierysowalnej powierzchni. Możemy także zaproponować szereg dodatków do notesów reklamowych w postaci mikroperforacji kartek, gumek do zamykania notesu, długopisów reklamowych i wielu innych.
Dodatkowo nasi zdolni graficy służą pomocą w przygotowaniu grafiki nadrukowywanej na notes reklamowy, która z pewności przykuje uwagę każdego użytkownika.

Poniżej przedstawiamy szczegóły oferty w zakresie produkcji notesów reklamowych.

Notes na spirali

Formaty standardowe:

  • A4 210 x 297 mm
  • A5 148 x 210 mm
  • A6 105 x 148 mm

Surowiec: offset 70g, 80g, 90g lub 100g
Oprawa Miękka : karton 275g do 350 g (w zależności od formatu notesu)
Oprawa Twarda: kreda 150g; okładki kaszerowane na tekturze introligatorskiej
Ilość stron: dowolna wg życzenia klienta - standardowo 25, 50 lub 100 kartek
Druk: offsetowy lub cyfrowy
Uszlachetnienie okładki: lakier dyspersyjny, folia mat, błysk, soft touch lub nierysowalna. Lakier UV w 100% lub wybiórczo. Folie specjalne na życzenie.
Oprawa spiralna: perforacja kwadratowa lub okrągła. Bogaty wybór kolorów i przekrojów spirali.
Opcje dodatkowe: gumka do zamykania notesu; mikroperforacja kartek, otwory do wpinania kartek.

Notes z długopisem

Bloczek: format 81 x 140 mm, 90 kartek, papier offsetowy 80g, klejony z lewej strony, zaokrąglone narożniki,
Okładka: format 95 x 140 mm, karton GC1 350g, druk offsetowy, lakier dyspersyjny,
Na życzenie: różne rozmiary, długopis, każda sztuka w foli,

Notes z okładką

Formaty: A6, A5, A4,
Bloczek: 25, 50, 80 lub 100 kartek, papier offsetowy 80g, druk offsetowy, klejone na górze lub z boku,
Okładka: kreda 300g, druk offsetowy, lakier dyspersja,
Podkładka: karton GD2 300g,
Na życzenie: różne rozmiary, różne objętości,

Notes

Formaty: A6, A5, A4,
Bloczek: 25, 50, 80 lub 100 kartek, papier offsetowy 80g, druk offsetowy, klejone na górze lub z boku,
Podkładka: karton GD2 300g,

NOTESY REKLAMOWE DLA FIRM WYKONYWANE NA ZAMÓWIENIE

Scroll to top