Kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne to niezbędnik każdego, kto nie wyobraża sobie organizacji dnia, tygodni i miesięcy bez tego poręcznego narzędzia. Dzięki niemu jesteśmy w stanie szybko zorientować się w dniach i tygodniach, często wykorzystujemy je do zaznaczania istotnych dat, w tym terminy ważnych spotkań, wizyt czy wyjazdów. Kalendarze ścienne są obecne praktycznie w każdym biurze, urzędzie, gabinecie czy warsztacie, choć nadal jest szeroka rzesza ludzi lubiących je mieć także pod ręką w domu.

Kalendarze ścienne należą do jednych z najczęściej zamawianych w naszej drukarni. Stanowią bowiem wyposażenie biur, ale także są świetnym prezentem okolicznościowym dla kontrahentów i klientów. Kalendarze ścienne to również doskonały nośnik reklamowy, dzięki któremu w prosty sposób możemy sprawić, by nasza firma towarzyszyła w pracy i w domu obdarowanych praktycznie codziennie. Dzięki ciekawej grafice i przekazowi reklamowemu możemy osiągnąć nasze cele marketingowe niedużym nakładem kosztów.

Produkowane przez nas kalendarze ścienne to kalendarze najwyższej jakości. W ofercie posiadamy różne ich typy, w tym:

  • kalendarze ścienne wielodzielne,
  • kalendarze ścienne wielodzielne ze spiralą,
  • kalendarze ścienne 12-kartkowe.

Projektowanie kalendarzy ściennych

Nasze biuro graficzne dba, by każdy projekt kalendarza ściennego odpowiadał oczekiwaniom i potrzebom zamawiającego, a jednocześnie odzwierciedlał aktualne trendy i przyciągał oko. Dzięki dużemu doświadczeniu i setkom zrealizowanych zamówień jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym. Na potrzeby naszych klientów projektujemy kalendarze ścienne również z uwzględnieniem szczególnego zaznaczenia istotnych dla nich i ich odbiorców dat w danym roku kalendarzowym (np. targi, ważne wydarzenia firmowe, uroczystości itp).

Wszystkie kalendarze ścienne produkujemy na wysokiej jakości papierze w pełnym kolorze z uszlachetnieniami. Istnieje możliwość wyboru języka kalendarza jak również na indywidualne potrzeby przygotowanie jednostkowych kopert, w które możemy zapakować kalendarze.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produkowanych kalendarzy ściennych, a w przypadku pytań kierowanie ich do naszego działu handlowego.

Scroll to top