Nasza drukarnia ofertuje szeroki wybór kalendarzy, wykonywanych na zamówienia. Każdy kalendarz może być indywidualnie zaprojektowany pod kolorystykę twojej firmy.

Kalendarze - kalendarze ścienne - kalendarze biurkowe - Serikon

Poznaj naszą ofertę kalendarzy

Kalendarze ścienne - Kalendarze wielodzielne

Najczęściej wybierany przez naszych klientów. Możesz spotkać taki kalendarze niemal na każdym kroku, zarówno w biurach firm, jak i w urzędach. Wygodny w użyciu, prezentuje kilka miesięcy, dzięki czemu planowanie jest łatwiejsze.

Dzięki szerokiemu widokowi będziesz wiedział o wszystkich zbliżających się ważnych datach. Kalendarze ten charakteryzuje się dużą przestrzenią materiały marketingowe, które mogą zostać wykonane według własnego projektu.

Kalendarze ścienne - Kalendarze wielodzielne ze spiralą

Dzięki spirali ten kalendarz jest trwalszy i efektowny. Odrywanie poszczególnych miesięcy jest łatwiejsze i daje nam gwarancję, że całość kalendarza będzie trwała w niezmienionej formie.

Kalendarze ścienne - 12 kartkowy

Ten popularny rodzaj kalendarza króluje w miejscach, gdzie wygląd i marketing jest najważniejszy. Każdy miesiąc prezentowany jest na osobnej stronie, a każda strona może zostać indywidualnie zaprojektowana.

Taka konstrukcja pozwala nam na naprawdę szeroki zakres zaprezentowania marki, tworząc własne materiały na każdy miesiąc. Możesz zaprezentować produkt ze swojej oferty, artystyczną grafikę z mottem lub inspirującym cytatem, a także osadzić na nich fotografie ze specjalnie do tego celu przygotowanej sesji zdjęciowej.

Kalendarze biurkowe - pionowe lub poziome

Kalendarze te bardzo ułatwiają pracę, ponieważ są niezwykle wygodne w użyciu. Z reguły znajdują się na biurko, blisko użytkownika, dzięki czemu są łatwo dostępne i zawsze w zasięgu wzroku.

Takie umiejscowienie sprawia, iż jest do doskonały materiał marketingowy. Osoba z niego korzystająca zawsze będzie miała materiały z kalendarza przed oczami, a dodatkowo dzięki temu, iż jest on niezwykle pomocny w pracy, będą one dobrze kojarzone.

Scroll to top