BOKSY KARTONOWE

Boks kartonowy z kalendarzem

Boks: karton GC2 275g, druk offsetowy full kolor, Pantone lub HKS,
Kartki: papier offsetowy 80g, druk offsetowy full kolor,

Formaty (szerokość / głębokość / wysokość):

  • 80 x 80 x 80 mm,
  • 97 x 97 x 90 mm,
  • 120 x 60 x 80 mm,

Każda kostka pakowana w folię,

Na życzenie: inne wersje językowe, również na drewnianej mini paletce,

Boks kartonowy na paletce

Kartki: papier offset 80g, druk offsetowy - full kolor, Pantone lub HKS,
Kartonik: GD2 250g, druk offsetowy, lakier dyspersyjny,

Każde boks jest zapakowane w folię termokurczliwą lub celofan z paskiem do otwarcia,

Drewniana mini paletka,

Dostępne formaty - szerokość / wysokość / głębokość (mm):

  • 120 x 60 x 80,
  • 97 x 97 x 90,

BOKSY KARTONOWE

Boksy kartonowe z karteczkami do notowania to jeden z niezbędników biurowych, choć przydaje się praktycznie na każdym biurku. Posiadanie w zasięgu ręki karteczek to możliwość bezproblemowego robienia szybkich notatek, na przykład w trakcie rozmowy telefonicznej, meetingu online oraz w każdej innej sytuacji gdy szybko chcemy zanotować informację, o której nie chcielibyśmy zapomnieć.

Pomimo coraz popularniejszych narzędzi elektronicznych boksy kartonowe z kartkami do notowania nie zostały przez nie wyparte. Cały czas wybierane są przez osoby, które cenią sobie czas i tradycyjne formy robienia szybkich notatek. Co więcej boksy kartonowe to także doskonała forma przekazu reklamowego, stąd są częstym wyborem wśród firm i organizacji. Tego typu boksy kartonowe stanowią świetną formę gadżetów reklamowych, które są praktyczne, w częstym użyciu i mile widziane zarówno przez partnerów biznesowych jak i pracowników.

Produkowane przez nas boksy kartonowe wykonane są z wysokiej jakości kartonu w różnych formatach:

  • 80mm x 80 mm x 80mm,
  • 97mm x 97mm x 90mm,
  • 120mm x 60mm x 80mm.

Doskonała jakość nadruku offsetowego w pełnym zakresie kolorów pozwala na zadrukowanie całej powierzchni boksu kartonowego w przyciągający wzrok sposób. Możliwość nadruku przekazu reklamowego oraz fakt, że boks kartonowy najczęściej znajduje się w zasięgu wzroku osoby z niego korzystającego sprawia, że w efektywny i niedrogi sposób możemy budować wizerunek naszej firmy.

Bardzo częstym wyborem wśród naszych klientów jest także nadruk kalendarza na bokach boksu kartonowego, co dodatkowo zwiększa jego walory użytkowe.

W ofercie mamy także ciekawe rozwiązanie w postaci boksu kartonowego umieszczonego na drewnianej, mini palecie. Dzięki temu boks kartonowy zdecydowanie wyróżnia się od standardowych rozwiązań, a jeśli dołożymy do tego równie ciekawy design nadruku boks tego typu jest odznacza się wyjątkowością i unikatowością.

Dodatkowym atutem produkowanych przez nas boksów kartonowych jest także możliwość zastosowania uszlachetnień w postaci lakieru dyspersyjnego, który podnosi walory zarówno wizualne jak i użytkowe.
Kartki w boksie kartonowym to papier offsetowy o gramaturze 80g, które również można nadrukować logo firmy, sloganem jak inną formą na życzenie klienta.

Nasi klienci mogą w pełni liczyć również na nasze wsparcie przy projektowaniu boksu kartonowego. Zespół grafików jest w stanie zaspokoić życzenia i potrzeby w zakresie niebanalnego designu, przyciągającej wzrok kolorystyki i wyjątkowej estetyki całości boksu kartonowego.

Scroll to top