Boksy z karteczkami

Mogłoby się wydawać, że elektroniczne notatki wyprą tradycyjną formę szybkiego zapisywania informacji. Jednak nic bardziej mylnego. Używanie klasycznych karteczek wciąż jest bardzo popularną formą do sporządzania notatek.

Karteczki do notowania najczęściej spotkamy na biurkach, zarówno w pracy jak i w domu. Dzięki nim jesteśmy w stanie błyskawicznie zapisać najważniejsze informacje z aktualnie prowadzonej rozmowy telefonicznej, czy podczas spotkania online. Fizyczna forma notowania wciąż ma swoją rzeszę zwolenników i nic nie wskazuje na to aby w przyszłości miało się to zmienić.

Nasze boksy z karteczkami

W Drukarni SERIKON dzielimy boksy z karteczkami na dwa rodzaje:

  • boksy z karteczkami kartonowe;
  • boksy z karteczkami plastikowe.

Obydwa rodzaje mają to samo oczywiste zastosowanie - przechowują puste karteczki na notatki, jednak różnią się wykonaniem.

Boksy kartonowe wykonujemy w następujących wymiarach:

  • 80mm x 80mm x 80mm;
  • 97mm x 97mm x 90mm;
  • 120mm x 60mm x 80mm.

Natomiast plastikowe tylko w formacie 100mm x 100mm x 100mm.

Boksy, poza oczywistym przechowywaniem pustych karteczek, pełnią też funkcję wizualną i marketingową. Dzięki dopasowanym grafikom nadrukowanym na całej powierzchni boksów, użytkownik nie będzie w stanie nie zauważyć widniejącego logo czy innych grafik tożsamych z marką.

Dodatkowo, nasi specjaliści są w stanie pomóc zaprojektować wymagane grafiki, które chciałbyś umieścić na swoich boksach.

Dodatki

Produkowane przez nas boksy z karteczkami można urozmaicić o dodatkowe funkcje wizualne i użytkowe. Możliwe jest nadrukowanie kalendarza z boku boksu czy umieszczenie logo firmy (lub innej grafiki) na karteczkach znajdujących się wewnątrz.

W przypadku boksów kartonowych możliwe jest zastosowanie lakieru dyspersyjnego, który doda połysku i szlachetności.

Scroll to top